| Mary_Maryus_1995 a întrebat:

Caut metin2 pvm cu armuri de la lvl 1 pana la otel. Cu arme de la lvl 1 pana la 65. In romana, cu eventuri big grin Cu armuri faine pe care sa le evoluam din otel cu itm usor procurabilelaughing, sa faci bani repede,, sa cresti binebig grin Evoluari multe. Etclaughing

5 răspunsuri:
| Luke21Rules a răspuns:

Poti intra pe serverul meu uite aici site:metin2rmo.webnode.ro o sa il si hostam si uite si un video cu toate shopurile:http://www.youtube.com/watch?v=7_4w9MNcbC0 si la primii 10 playeri primiti 1 mod:) bafta te astept!

| fonfulika a răspuns:

Apollo mt 2 FUnda?

| broo a răspuns:

Incearca metin 2 tim e usor de crescut usor de facut iteme daca si donezi cu o donatie micuta ai putea ajunge si printre cei mai buni!laughing

| Mary_Maryus_1995 explică (pentru broo):

Usor de crescut? rolling on the floor x_X

| Mary_Maryus_1995 explică:

=]] la tim cresti foarte greu iar in ceea ce priveste itmhappy sunt scumpe bonusurile sh abia faci bani oh go on