| madalykuka a întrebat:

Caut niste figurine pokemon, iar in tara nu le-am gasit de nici o culoare, ati putea va rog sa imi sugerati niste site-uri de jucari [nu ebay sau amazon] care sa trimita pachete si in Romania, va multumesc frumos.
si daca v-ati comandat si voi, sau niste cunostinte spuneti-mi va rog si cate zile a durat transportul si pretul acestuia.

1 răspuns:
| DragonAndrew32 a răspuns:

Pai poți găsi figurine de plus (puține feluri ) pe un site numit red goblin
Link https://www.redgoblin.ro/? gclid=CjwKEAjwrcC9BRC2v5rjyvSbhWASJACKkjDzCqstcXDT-QqCehEbJXFnpuJCuTFUbYdZXJ-m5sni2hoCohPw_wcB
Sau prin Olx