Întrebare recomandată | PainTech a întrebat:

Caut o aplicatie de management a timpului pe Android ( un TO DO LIST ) care sa aiba urmatoarele functii :
- Te lasa sa setezi anumite activitati repetitive ( per zi, per saptamana, per luna ) sau nerepetitive.
- Iti arata pe un calendar cat de mult ai respectat programul.
- Ceva posibilitati pentru adaugare notite la realizarea activitatii.
- Design simplu, fara chestii inutile ( fara tampenii de RPG, gamification si alte chestii ).
- Ar fi bine sa aiba posibilitate de sincronizare si pe PC, dar pot sa traiesc si fara.

Vad ca sunt cateva aplicatii in magazin play care fac in mare acelasi lucru. Care credeti ca ar fi cea mai buna pentru ce am eu nevoie?

Răspuns Câştigător
| Pepi100 a răspuns:

Recomand TODOIST, le bifeaza pe mai toate, inclusiv prima, care nu e intalnita pe multe altele.

5 răspunsuri:
| PainTech explică:

Am ajuns sa folosesc Todoist pentru taskurike nerepetitive și loop pentru cele repetitive.

Mulțumesc mult!

| Dalmore a răspuns:

Loop - Habit tracker, dar nu ai notițe.

| DaniTDCI a răspuns:

Google assistant sau Siri, in functie de sistemul de operare, mai ai si notite pe telefon.

| PainTech explică (pentru DaniTDCI):

Sa spunem că am avut câteva incidente cu asistenții vocali iar notițele sunt prea rudimentare pentru ce am eu nevoie.

| DeeaCarmen a răspuns:

Eu mai goloseam google calendar. Si poti sa intri si de pe PC
https://calendar.google.com/calendar/r?pli=1