| AntoniaBlanaru a întrebat:

Caut o hartie de transfer pentru tatuaje ieftina. la modu ca eu desenez ceva pe hartie si apoi transfer pe piele ma puteti ajuta cu un link ceva sau sa imi spuneti cum se numeste tipul de hartie si daca gasesc in librarii?
Va rog frumos sa imi raspundeti e treaba urgenta happy

2 răspunsuri:
| Emmaem1 a răspuns:

Indigo se numește și se găsește în librarii

| AntoniaBlanaru explică (pentru Emmaem1):

Mulțumesc pentru nimic, indigo e foaie de transfer într-adevăr, mov(indigo) nu transparenta deci clar nu poți imprima ceva pe piele. Foaia de transfer pe care eu o caut e transparenta