| nico20000000 a întrebat:

Caut o poza Am vazut o fotografie pe telefonul unui amic cu o fata blonda ok fata nu i s o vazut numa de la gat in jos care era silueta avea patretele si avea ceva bustiera albastra si cred ca si boxeri tot asa care tinea o pisica daca cineva stie de aceasta poza sa imi trm poza sau linkul de unde l as putea gasi pe google mersi dau si funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am găsit-o.(._.)
Poți căuta alte fotografii in gen, am văzut multe cât am căutat.
Saaaau, ai putea sa ii spui sa ți-o trimită(știi tu) dacă tot este **amic** când vă întâlnițiwinking

| nico20000000 explică (pentru anonim_4396):

Mersi oricum de incercare da i am zis atuncea dar o avut o ca fotografie la mesaje si in telefon i s o sters