| Maria070272 a întrebat:

Caut un baiat, l-am vazut la Festivalul Dapyx din Medgidia, prima editie a acestuia (2017). Inalt, purta o geaca verde kaki si un fes rosu-visiniu.
Era in seara rock, au cantat trupele Iris si Pasarea Colibri.
Daca cineva are si cea mai mica idee despre cine vorbesc, va rog din suflet, spuneti cine este (sau cine credeti ca este) pentru ca in seara aia am stat langa el si am fost captivata total de el, iar dupa 2 ani inca ma gandesc cine este.
Multumesc din suflet ❤

Răspuns Câştigător
| Horus35 a răspuns:

Mai repede găseam acul in carul cu fân. Ai stat lângă el. Nu-l ai întrebat nimic? Atunci a fost ultima data când l-ai văzut? Nu sunteți din același oraș?

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Și de unde vrei sa știm cine e? Prin magie?

| Maria070272 explică (pentru Horus35):

Atunci l-am vazut prima si ultima oara, nu l-am intrebat nimic pentru ca imi era prea rusine si habar nu am daca e din oras, nu prea cred. L-am prins din greseala intr-o poza si am vazut abia acasa, asa ca am intrebat pe toata lumea daca il recunoaste dar in zadar. Totusi inca sper sa-l gasesc.

| Maria070272 explică (pentru Andreeush):

Daca nu poti ajuta, nu mai raspunde. Multumesc.

| FaraNumePls a răspuns:

O idee, cauta pe Instagram sau Facebook dupa locatie si cauta la etichete. Gen Festivalul bla bla. Evident ca o sa trebuiasca sa dai scroll de o sa ti vina rau pana ajungi in perioada aceea a anul in care a fost festivalul dar probabil ca o sa-l gasesti. Eu am gasit asa pe cineva dintr-o cafenea care-si facea selfi-uri laughing
Funda?

| Maria070272 explică (pentru FaraNumePls):

Am încercat, si pe Facebook si pe Instagram dar nu am gasit nimic.

| Maria070272 explică:

L-am prins intr-o poza de grup, poza aici: https://www.instagram.com/......lspidlMGB/