| Anonyi a întrebat:

Cauta
Caută întrebări şi răspunsuri
Adolescenţi
Anonyi
în 15 Februarie | Anonyi a întrebat:
Buna! stiu ca poate vi se pare un pic ridicol daar as vrea sa intru la mate-info la cel mai bun liceu din oras si am auzit ca la mate-info nu prea ai viata sociala gen nu prea ai cu cine vorbi in clasa ta stiu ca nu ar trebui să-mi pese dar as vrea sa am colegi de treaba si sa nu vreau sa ma transfer din prima saptamana

Eu sunt o fire foarte sociala, nu-mi place sa nu am prieteni si nu sunt tocilar adica acum in clasa a 8 am note mari si ma inteleg foarte bine cu toata clasa

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Tu vrei să înveți sau să îți faci colegi?