| AlexaAlecutza a întrebat:

Ce a-ti alege? Samsung galaxy note 2 alb sau albastru?

5 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună.
Eu aş alege albastru, deoarece mi se pare o culoare superbă :X laughing

| Daydream a răspuns:

Eu as alege albastru pentru ca eu am acum un Samsung alb si nu mai e alb...

| Diana4Flore a răspuns:

Eu as alege alb pentru ca este mai elegant, mai frumos si culoarea culoare lor pe albastru nu e tocmai ce mai frumoasa culoare!

| RAULOSO a răspuns:

Daca esti fata alb daca esti baiat albastru

| Dracusorruu a răspuns:

Depinde de mediul inconjurator in care il vei folosii daca esti adolescenta inseamna ca il folosesti la de toate jocuri il mai scapi pe jos si aici ar fi bine sa mergi pe alb pentru ca nu se vor observa zgarieturile pe el atat de tare.Iar daca nu il folosesti in mediul asta poti merge pe albastru.Acum depinde de preferintele talewinking. Succes si sa il folosesti sanatoasa big grin!