| Mixii a întrebat:

Ce accent au ardelenii? >:" adica. vreau un video ceva cu accentul lor. multumesc, funda

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

Apoi să știi că noi grăim tare mândru! Io îs mândru că-s ardelean.

3 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

De ce te-ar interesa ce accent au? Hmm, și eu îs ardelean, nah. tongue

| Mixii explică:

Copilul92Ucis2011pentru ca sunt si eu curioasa blushing si pentru ca asa cum moldovenii au accentul lor si ardelenii banuiesc ca au unul si blushing vreau sa stiu cum vorbesc ei. laughing silabe accentuate, ceva.