| yourangelanairam a întrebat:

Ce ai face daca ai afla ca maine e ultima zi a ta de viata?

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nimic,as astepta sa vina ziua urmatoare sa mor.

| blueangel99 a răspuns:

Păi, m-aş ruga pentru iertarea păcatelor, şi m-aş ruga să fie infernul full, să nu mai fie loc de mine.

| LeeJiEun a răspuns:

Ash zice la toata lumea adio si ca nu ii voi uita niciodata, voi plange si as face tot ce nu am facut dar vreau.de exemplu. sparg banci, omor oamenilaughingglumesc...

| ionitaalex1 a răspuns:

Eu as spune tuturor ca ii iubesc si ca imi vor ramane mereu in sufletul care va pleca in ceruri as trimite mesaje, as plange, nici nu stiu ce as mai facesad