| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai face daca ar veni un baiat la tine si iti zice ca te bate sau incepe sa te ia la misto asa degeaba si este o matahala de om chiar daca este de varsta ta.de ex am aflat ca s a transferat la mine in clasa un asemenea baiat si mie ca incepe sa faca figuri ce sa fac? dar ziceti voi ce ati face

2 răspunsuri:
| BeYourOwnMaster a răspuns:

Pff... ce ciudatenii.Mai exista si idioti destia. Cea mai buna metoda este sa nu il bagi in seama deloc.Sa nu incerci sa "te iei cu el in gura". Pur si simplu fii fff indiferent fata de el. Daca faci asta sigur nu vei avea probleme cu el.BAFTAA:*

| oK_4173 a răspuns:

Si eu am avut de aface cu asa cevahee hee. Eram prin clasa a II-A sa-ti zic ce-am facut eu... happy I-am spus lu taicamiu ca un pusti nou vrea sa ma bata. Cand am iesit de la ore tata a asteptat langa scoala (nu la vedere) si cand a vrut sa ma bata a iesit tatalaughing))) ia tras o bataie de na uitato niciodata... s-a dus plangand la maicasa laughing)))))))) si de atunci m-a lasat in pace happy sper ca te-a ajutat happy happy happy sa ai acelasi succes ca mine! BAFTA!