| klau27 a întrebat:

Ce-ai prefera sa fii : un geniu stresat sau un prost fericit?

Răspuns Câştigător
| alexdop21 a răspuns:

Geniile au si ei parte de fericire si de distractie, iar prostii au si ei parte la randul lor de stres. Ce sa mai orice om de pe pamantul asta ca are el iq-ul de la 30 pana la 900, toti avem momentele noastre de fericire si de suparare, sau stres.

23 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Prost fericit. Ce`l putin voi avea o viata dementa si mi-as trio la maxim big grin.

nony
| nony a răspuns:

Geniu fericit. Ce te face pe tine sa crezi ca geniile nu sunt fericite?

| madalicious a răspuns:

Prost fericit pentru ca nu as fi stresatawinkinglaughing)

| Victoria a răspuns:

Un geniu fericit. Nu trebuie sa cadem in extreme, totusi. Mai bine sa fim oameni normali, dar sa stim sa ne bucuram de viata cum trebuie.

| Ana a răspuns:

Prost fericit. big grin

| dragutza a răspuns:

Nu imi vine sa cred ce zic: un prost fericit! u ce ai dori?

| marsy a răspuns:

Prost fericit

leonardk
| leonardk a răspuns:

Cum geniu - nu sunt, fericit - nu sunt, nu-mi ramane decat sa fiu un prost stresat - nu? E si asta o varianta cred...

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Imi place ce sunt si nu vreau sa fiu alcevawinking!

| Betty18 a răspuns:

Daca nu ar exista alte variante as alege un prost fercitlaughing

succes

| unavailiable93 a răspuns:

Nu as prefera sa fiu un geniu stresat din simplul motiv ca nu te poti bucura de cunostintele dobandite pentru ca nu stii cum... nici sa fiu un prost fericit decat cu mentiunea de a fi foarte naiv, pentru ca in zilele noastre exista din ce in ce mai multi precupeti cu intelectul foarte mic, dar care stiu sa rada de prostie mai bine ca un geniu. Sunt de parere ca daca te situezi la jumatate esti pe deplin satissfacut. tongue

| YepIsSuspended a răspuns:

Geniile nu se streseaza deloc! Ei fac exercitii grele ca pe 2+2!
Dar nici prostii nu sunt stresati... lor nicimacar nu le pasa pe ce lume traiesc!laughing

| mihaa a răspuns:

Idem leonardkcrying

| liz23 a răspuns:

Nu cred ca se rezuma la cele doua categorii, fiind fiecare cu momentele noastre, poti avea clipe de geniu, de fericire, de stres...de decizii gresite.cate un pic din fiecare, asta ne defineste ca oameni.

| CevaNormal a răspuns:

De ce mereu se pune intrebari de alegere intre alb si negru, in sens indirect, intre fericire si moarte? eu as prefera sa fiu om sanatos happy

| Letytzy@ a răspuns:

Buna.Eu as prefera sa fiu un geniu stresat.

| marioBARCELONA a răspuns:

Te rog sa-mi permiti sa ma rezum la urmatorul raspuns:
"Viata este un vis pentru un intelept, un joc pentru un prost, o comedie pentru un bogat, o tragedie pentru cei saraci"Sholom Aleichem
O zi excelenta!

| lora_9285 a răspuns:

Da-mi voie sa corectez putin! Atat geniile cat si prostii pot fi si stresati si fericiti.

| Will a răspuns:

Prost fericitbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem niste prosti fericiti, genii nu se mai nasc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un geniu fericit...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligent fericitlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actualmente sunt un prost stresat, vreau sa incerc si varianta cu fericirea. laughing