| Alien a întrebat:

Ce ai visat azi-noapte?

Răspuns Câştigător
| davidwarner a răspuns:

Am avut un cosmar l-am visat pe profu de fizica. M-am trezit am ascultat muzica o jum de ora si m-am culcat apoi am visat frumos: ma duceam la un concert Michael Jackson.

11 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Ca nu mai exista prostie in Romania.

| traficanta a răspuns:

Am visat ca ma lua un baiat in brate, dar nu pot sa imi aduc aminte cine era. oriucm era cineva cunoscutsmug

| kiss1 a răspuns:

Buna'
Imi pare foarte rau, insa noaptea trecuta a fost seaca, din punct de vedere a viselor. :d Nu am visat nimicQ.
Bye.

| Roxy a răspuns:

Am visat ca mi-o turbat catelul si l-am omorat.mai exact l-am taiat pe piept si burta cu un cutit si l-am lasat sa sangereze pana ce o muritstraight face
Ciudat deoarece eu imi ador catelul straight face
In fine.eu nu cred in vise stupidebig grin
Tu ce ai visat?laughing

| bOse a răspuns:

Am visat ca nu promovasem la o materie.

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Pai thinking
Am visat ca, creierul tau e putred rolling on the floor
O fi asa?
Tu ce zici? laughing

:-J
Pffff...frateee, pui niste intrebari asa puerilee straight face
laughing.

| Daiana_1737 a răspuns:

Am visat ca ti s-a intrerupt conexiunea la internet:-s

| Alien explică:

@Roxy eu nu visez! sad

| AlexSala a răspuns:

Nu mai stiu. sad

| ByZZy a răspuns:

Am visat ca te-ai aruncat de pe blocwinking

| pitesti a răspuns:

Pe mama ta tongue