| TheFool a întrebat:

Ce alegeti dintre anotimpurile anului? Dati si un motiv va rog. Cine are acelasi anotimp preferat si acelasi motiv ca si mine primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| blackrose7911 a răspuns:

Primavara pentru ca totul reinvie... de asemenea nu inghet dar nici nu ma topesc...ma simt bine!

3 răspunsuri:
| Saya_1767 a răspuns:

Vara pentru ca e cald si e vacanta:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place VARA pentru ca normal, e vacanta si ma pot relaxa mai mult timp, pot calatori.

Funda?batting eyelashes

| alexamatei a răspuns:

Mie îmi place primăvara deoarece toată natura reînvie și florile apar pe dealuri, iar eu cu prietenii mei putem face drumeții în pădurea din spatele casei.