| Miree a întrebat:

Ce alegeţi între Karbonn A5s, Evolio Onyx şi E-Boda Sunny V38S?

5 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Din cele 3 Evolio Onyx castiga detasat de celalalte. Are un procesor si un display mai bun. Este putin mai slabut la baterie fata de Karboon A5s dar nu e mare deranj. Dar recomandarea mea este sa mai astepti putin, sa mai pui inca pana la 400 lei sau 450 lei si sa iti cumperi la second-hand un s2.

| bbu2eugen a răspuns:

3 evolio onyx

| valentinmihai a răspuns:

Sper ca glumesti cu Evolio Onyx şi cu E-Boda Sunny V38S. Eu merg pe firma din India Karbonn. Nu am avut niciodata probleme cu telefoanele lor.

| RaucaIoan a răspuns:

Karbonn A5s fara discutii. Pentru mine a fost alegerea perfecta. Mai ales ca l-am luat la o promotie cool.

| panandrei a răspuns:

Karbonn A5s - fara nici o problema. Nu am avut niciodata necazuri cu el.