| Dayanna1998 a întrebat:

Ce alegeti intre o blonda cu ochii albastrii sau intre o bruneta cu ochii caprui?!

3 răspunsuri:
| MentoSan a răspuns:

Bruneta cu ochii caprui big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe aia cu sanii mai mari.

| amdr001 a răspuns:

Brunetawinking fetele brunete sunt irezistibile, dar cele blonde toata lumea zice ca is proaste, deci ai avea o reputatia mai aiureastraight face dar daca are sanii mari cum zicea "suntserios"... poate poate... insa e mai bun o brunetawinking P.S: sunt baiat, adica chiar daca am numele de fata de pe TPU, e a lu sora-meah laughing