| Andreeutza_Dragutza a întrebat:

Ce alegeti iubire sau bani?

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Baniwinking
Poti cumpara orice cu ei, cu exceptia sanatatii. Dragostea se vinde in rate, dar daca ai bani poti sa o cumperi si en-grossdevilCitat din Stef Atotstiitorulrolling on the floor

| pwp a răspuns:

Amandoua, totusi iubire 60% si bani 40%

| BellsC a răspuns:

Iubire :X

| clauss a răspuns:

In momentul de fata banii, daca ma intrebai acum o luna era iubirea, dar cum am dat gres, aleg banii

| AnonimA a răspuns:

Nu cred in iubirea.aici ma refer la baiat dar aleg iubirea chiar daca ar fi fost mai bine banii

| Monica a răspuns:

Buna.
Cand e vorba de 'sufletul pereche' nu sunt materialista.
Bineinteles, ca iubirea nu iti poate potoli foame si nevoile ...de aceea ar trebui sa fie un fel de combinatie.
Astfel, e nevoie si de bani.So.Iubire si bani.happy

| perro12 a răspuns:

Iubire happy, dar totusi nu poti face nimic fara bani deci pot sa le aleg pe amandoua?big grin

HF

| mymy a răspuns:

Amandoua big grin

| Antonik a răspuns:

Iubirea mai intai, persoana cu care sa iti petreci tot restul vietii, iar apoi vin si banii.
Pup :*:*

| BrokenBarbie a răspuns:

Decat sa aleg banii si sa stiu ca am cumparat iubirea cuiva as alege iubirea... dar cum putini oameni mai stiu sa iubeasca in ziua de azi...

| Criss1105 a răspuns:

Cred ca in orice situatie as alege iubirea. Pentru ca daca iubesti ai totul chiar si bani. Dar daca ai bani esti folosit, ai putea totusi sa ai multe iubiri insa acestea vor fi pe baza banilor tai nu pe sentimente, multi prieteni dar tot pe banii tai. Asa ca eu in orice situatie as alege iubirea. happy

| robert123 a răspuns:

Pai in momentul de fata iubirea dar cred ca mai tarziu bani

| A.be.ce a răspuns:

Hi! Cu siguranta aleg iubirea. Niciodata nu am fost materialista, si niciodata nu m-au interesat banii persoanei de langa mine. Bine, dar cu siguranta nu as vrea sa am un iubit care sa nu aibe dupa ce bea apa, dar nici unul cu nu stiu cate conturi pline in banca, pentru ca intotdeauna, sau de cele mai multe ori, nu sunt baieti seriosi.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea te face mai bun...
M-as desconsidera toata viata daca as alege banii...

| Motanik a răspuns:

Iubirea:X

| Popescu_Petrana_1966 a răspuns:

As alege fara sa ma gindesc iubirea