| anonim_4396 a întrebat:

Ce antivirus e bun? care sa consume mai putine resurse si sa fie cat mai mult timp gratuit... fundita si vot... aaaa si pupic

Răspuns Câştigător
| claudiu_7386 a răspuns:

NOD32 sau Kaspersky. am fost multumit de ele

7 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Avast
Funda?happy

| Dumnezău a răspuns:

AVG 10, am folosit mereu AVG-ul, nu consuma nici mult spatiu pe disc si e si foarte performant, nici scanarea nu dureaza foarte mult.winking

| AlexandruAnst a răspuns:

AVG e foarte bun si nu ocupa multe resurse

| AlexandruAnst a răspuns:

Kaspersky e un antivirus care consuma foarte mult din resursele calculatorului. Insa este foarte bun. Asta depinde si de calculatorul tau ...cati RAM ai ...etc.

| comediant a răspuns:

Uite kaspersky e bun, consuma cam multe resurse, recomand nod 32 si Microsoft Security Essentials-( este un program de la Microsoft ce se descarcă gratuit*, este simplu de instalat, ușor de utilizat și este actualizat automat pentru a proteja computerul cu tehnologie de ultimă oră. succeshappy

| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

Eu folosesc kasperskysi este foarte bun!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu le am cu calc...nu stiu cati ram. am.