| yonootz321 a întrebat:

Ce anume va place sa faceti pe internet in timpul liber?

13 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Stau multe pe youtube, pe un joc si incerc sa gasesc noi subiecte pentru blog ( poze, informatii ) happy

| William a răspuns:

Sa joc hearthstone, sa ascult muzica, sa joc m.a.t si forsaken world si uneori mai intru pe TPU.

| vocea a răspuns:

Sa ascult muzica sa ma uit la filme horror

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook.
YouTube.
Tumblr.
Ask.
Connect2Me.

| yonootz321 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult de raspuns. Chiar imi e de ajutor.

| ShadoWCrist a răspuns:

Sa ascult muzica, sa intru pe TPU si pe facebook.

| BlackChocolate1 a răspuns:

Sa stau pe TPU, sa ascult KissFM si sa joc CandyCrush. big grin Tie?

| yonootz321 explică (pentru BlackChocolate1):

Eu pierd vremea pe facebook si youtube, si mai citesc cate un articol ceva. tongue

Răspuns utilizator avertizat
| UnDezaxat a răspuns:

Sa-l inchid.

| yonootz321 explică:

Intreb, pentru ca as vrea sa deschid niste site-uri. Dar pentru asta ar trebui sa stiu cam ce le place oamenilor sa faca. Nu e suficient sa imi placa mie, trebuie sa placa mai multor oameni. Din pacate, pentru raspunsurile primite de la voi exista deja o multime de site-uri care va pot ajuta. Daca aveti ceva idei, nu ezitati sa ma contactati.