| anonim_4396 a întrebat:

Ce apă de parfum sau apă de toaletă cu miros puternic masculin recomandați? Nu știu prea multe legat de parfumuri, dar de când mă știu folosesc Aqua di Gio Profumo sau Montblanc Explorer. Dacă îmi recomandați ceva menționez că niciodată nu mi-au plăcut parfumurile cu miros de vanilie, tămâie sau dulci.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

șapteșcinci mililitri - trei-sute-și-ceva? deja ne-ai blocat! ești băiat fin, ce ți-am mai putea recomanda noi?

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Dior sauvage sau Bleu de Chanel.