| Dulc3amarui a întrebat:

Ce aparat de fotografiat imi recomandati pentru incepatori? Vreau sa fac niste poze artistice. iar pretul sa nu fie asa mare, pana in 200-300 de lei

Răspuns Câştigător
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Eu iti recomand aparatul meu care ste foarte bun si am dat 300 lei pe el :Nikon coolpixl.23.este foarte bun dar nu cred ca il mai gasesti la pretul ista pentru ca eu l.am luat la oferta. dupa ce incepi sa faci poze cu el o sa iti dai seama de chesti la care nu te asteptai. sper ca iti place cautal pe net. vezi ca il poti gasi si sub numele de Nikon.

4 răspunsuri:
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Nu. acesta:http://www.cameredigitale.ro/....../index.php

eu il am pe cel pe gri. sa imi zici ce parere ai de el e destul de bun dupa ce te acomodezi cu el o sa iti dai seama ca are lucruri chiar interesante.

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Vezi ca iti da la el si bateri care nu mai merg incarcate si bateri care mai merg incarcate si iti dau ei tot ce trebuie.