| GenRex a întrebat:

Ce aplicație îmi recomandați pentru a genera mai mulți urmăritori pe Instagram?!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Facand cat mai multe postari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista aplicații care generează urmăritori și aprecieri doar contra cost (cu bani) din câte știu eu. Aplicații pe gratis nu exista deoarece m-am interesat și eu din curiozitate și tot ce am găsit a fost doar contra cost. Încearcă sa postezi mai des și un content destul de reușit. Gen poze, insta story și altele. Și încă o metoda ar fi sa dai follow tuturor și asa mai primești câte un follow back și ușor ușor faci și tu followuri

| NicolaeP a răspuns:

Apliccatii care genereaza urmaritori nu sunt, dar asa cum spunea si atflorin792 sunt anumite softuri care te pot ajuta sar contra cost. O alta metoda este este dai follow la cati mai multi si apoi dupa cateva zile sa dai unfollow sau sa cumperi postari pe un cont mai mare dar ai nevoie de postari de calitate.