Întrebare recomandată | ColdHeart a întrebat:

Ce aplicatii cool folositi pentru iphone?

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Eu cred că nu vrei aplicații, vrei doar să vezi cine are iphone, materialisto.

| ColdHeart explică (pentru LoveSleep):

Asa e, multumesc de compliment

| tedi12345678 a răspuns:

Polyvore,youCam Makeup,episode(este un joc ),prisma,google earth,, colorfy, bitmojo, we heart it, wattpad,

| ANALESCOK a răspuns:

Amount - O aplicație foarte simplă care convertește unități de măsură. Utilă când gătești după rețete dintr-o limbă străină sau când călătorești.

2. Evernote - O platformă care îți permite să ții minte și să salvezi toate lucrurile la care vrei să ai acces. Poate fi folosită pe post de listă cu tot ce ai de făcut, ca referință sau locul în care să îți faci notițe

3. FastCustomer - Dacă nu îți place să aștepți jumătate de oră doar pentru a putea să atragi atenția companiei de curent că nu ai lumină, aplicația aceasta va suna pentru tine, va naviga prin sistem, va sta pe hold și te va suna atunci când, în sfârșit, există un operator cu care să vorbești.

4. Genius Scanner - Această aplicație îți permite să folosești camera telefonului tău pe post de scanner și chiar să transformi documentele scanate cu telefonul în format PDF.

5. MyFitnessPal - Această aplicație îți numără caloriile consumate într-o zi și câtă activitate fizică ai făcut și dispune de o bază de date cu mâncăruri.

6. Period Tracker - Aplicația Period Tracker este utilă în special pentru fetele/femeile cu ciclu menstrual neregulat, dar și pentru cele care încearcă să rămână însărcinate, deoarece îți calculează și zilele de fertilitate pe lângă faptul că te anunță când vei avea următorul ciclu.

7. Sleep Cycle - Această aplicație monitorizează cât de adânc dormi în funcție de cum te miști în timpul nopții și te trezește între anumiți parametri impuși de tine la momentul oportun pentru a avea parte de cât mai multă odihnă în funcție de ciclurile somnului de câte o oră și jumătate.

8. Sleep Talk Recorder - Dacă te-ai întrebat vreodată dacă vorbești în somn sau știi că vorbești în somn și vrei să afli ce spui, această aplicați înregistrează toate sunetele și te lasă să le asculți când te trezești.

9. VLC - VLC îți permite să te uiți pe telefon la toate formatele video pe care le ai pe calculator.

10. Wolfram Alpha - WolframAlpha rezolvă probleme complexe și te poate ajuta să înțelegi matematica, statistica, fizica, lingvistica și multe altele.

am si eu iphone si am aceste aplicatii sunt foarte eficiente.
sper sa te ajute si pe tine.

| ColdHeart explică (pentru ANALESCOK):

Un raspuns foarte folositor! Multumesc frumoshappy