| Floofficial a întrebat:

Ce aplicatii utile pentru android stiti si voi?happy

2 răspunsuri:
| Sofia97 a răspuns:

Pai in primul rand Shazam prin care poti gasi aproape orice melodie.
TweetDeck-care te ajuta sa tii legatura cu tot ce sa intampla pe Twitter si pe Facebook.
Android Weather- care iti spune temperatura din diferite orase, conditii de umiditate si de vant.
Secure Photo- este o aplicatie care cripteaza pozele folosind o parola folosita de tine
Funda?

| JackAlMic a răspuns:

Shazam pentru a gasi melodii la care nu le stii numele...doar asculta si in cateva secunde iti da raspunsul daca este o melodie nemodificata.(Merge si cu artisti romani).
Nova Launcher(daca nu iti place interfata originala de la android...etc.