| anonim_4396 a întrebat:

Ce aplicatii\jocuri interesante\amuzante sunt pentru Android!

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Deerpinaaaa a răspuns:

Pou, Egg baby, Temple run, Talking Tom, Candy crush, Subway surf, Angry birds, Dumb ways, Trollface quest, Doodle jump, Skater boy, BMX boy, Instant buttons, Funny sound effect, Eye color (Pentru editarea culorii ochilor), Pixlr Express (Pentru editat poze), Pet resque saga( Nu stiu daca am scris bine), Fruit ninja, Jetpack joyride, Cut the rope, Logo quiz, Ants smasher
Funda? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

POU, Te crezi destept?, Talking Tom, Candy Crush, Angry Bird...etc

| KiduZQ a răspuns:

Flappy Bird. M-a innebunit jocul ala.

| Oxanel123 a răspuns:

Subway surf, temple run2, fruit ninja tongue