| Purcelus a întrebat:

Ce apreciaza un barbat la o femeie? Cand spun asta ma refer la comportament, la aspect fizic, modul in care vorbeste si felul cum se imbraca.

1 răspuns:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Citeste cu atentie

1 - Frumusetea e TRECATOARE - deci nu ramai cu ia, la 40 nu mai arata ca la 20

2 - Imbracamintea e SCHIMBAOARE - se poate imbraca si elegant dar si vulgar, deci o poti cunoaste in diferite ipostaze.imbracamintea la o femeie e inselatoare.

3 - Sufletul e MURITOR - dar pana moare ramai cu el,daca stii sa o pastrezi. Femeia e de nepretuit, nu se compara nimic cu ea, asta daca ai norocul la una care nu vrea bani si S*X.

deci in 2 cuvinte:Inimii nu ii comanzi

Se indragosteste cand nu trebuie de cine nu trebuie

Dar cauta una cu care poti comunica,sa aveti o discutie libera,si sa fie pe placul tau

Nu lua o femeie sa fie Biblioteca pentru toti

Femeia nu e o carte care o rasfoiesti si dupaceea o duci inapoi si o schimbi, asta daca nu e panarama.

Femeia nu se judeca ca o carte dupa COPERTI, cum ai zis tu dupa IMBRACAMINTE.

Poate fi o amarata si sa aiba haine de la D&G.

Poate am fost destul de explicit si pe intelesul tau.
Acum totul depinde de tine, ca nu stau eu cu ia s-au mama ta etc.O iei pentru tine nu pentru altii

Nu iti lua femeie biblioteca pentru toti.
CA ramai cu buza umflatawinking

succes in ceea ce cauti Allex