| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui pentru a scapa de cosuri sunt baiat? Nu stiu ce sa fac acum folosesc mibazon dar inca nu vad rezultate

4 răspunsuri:
| AnnielaIoana a răspuns:

Un tratament impotriva acneei poate dura cateva luni, iar Mibazonul este pentru uz veterinar.Ti l-a recomandat medicul?

| nutzic a răspuns (pentru AnnielaIoana):

Folosesc Zynerit de 3 ani si ma ajuta foart mult!

| zRazvaNxzz a răspuns:

Clerazil eu asta am folsit cand o inceput sa-mi iasa cosurile ii pentru punctele negre iti curata tenul si il hidrateaza ii ff bun da nu stiu daca te scapa de ele sau numa previne aparitia lor 20 de lei unu si te tine destul de mult. cauta la farmacie

| mvmi25 a răspuns:

Mibazonul il folosesc pentru ca am citit pe mai multe site-uri