Întrebare recomandată | AndreeaCr a întrebat:

Ce ar trebui sa fac sa fiu si eu ca Bro?

34 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cine mai e si "Bro" asta?

| AndreeaCr explică (pentru Bula):

Bro este unul dintre cei mai faimosi vloggeri romani, a jucat si in reclame. Il gasesti pe Youtube sau Facebook.

| Bula a răspuns (pentru AndreeaCr):

Pe Yt am cautat "Bro", am gasit o serie de combinatii, dar nici nu prea seamana intre ele sad
Daca ar fi chiar atat de faimos, atunci ar fi trebuit sa-i apara si canalul...

| nda a răspuns (pentru Bula):

Numele lui e de fapt bromania, de asta nu l-ai gasit. are 335k abonati pe YT si 1.2kk pe FB. e destul de faimos in Romania.

| Bula a răspuns (pentru nda):

Are audienta fiindca spune ce vor sa auda altii.
E ca si cu manelele: le asculta cu mare placere oamenii, chiar daca altii nu le numesc muzica big grin

| nda a răspuns (pentru Bula):

Asta era problema. tu consideri ca nu e de calitate ce face el. dar asta nu schimba cu nimic faptul ca el e destul de popular in Romania. intrebarea ta era cine e bro, nu cat de bun e bro. dar daca vrei parerea mea, eu cred ca e destul de bun in ceea ce face. si e mai bun decat alti youtuberi mai mari ca el.

| Vladut_Catargiu_1995 a răspuns (pentru Bula):

Cauta bromania

| waXonwaXoff a răspuns:

Ceea ce face el, nu e mare actorie..Niste vine-uri si niste filmulete de 5-10 minute le poate face si un amator + ca subiectele lui de clipuri sunt banale. Daca vrei sa faci ce face el, ia-ti o camera mai buna si studiaza putin pe net cateva 'tips' despre actorie.

Daca vrei sa ajungi un actor adevarat ca Florin Piersic, Dinica sau Mihai Bendeac mergi la facultatea de film (UNATC spre exemplu). Succes!

| lplostonyou a răspuns:

Cine e Bro?

| T0T a răspuns:

Dacă ți-ai face un vlog te-aș urmări. Lasă reclamele, adevărații vlogeri ajung să fie căutați pentru talentul lor. Deci nu ei caută Coca-cola ci Coca-cola îi caută pe ei. Am mai lăsat un comentariu care nu a convenit, că deh parcă nu era evident că era o reclamă.

| LoveSleep a răspuns:

Rade-te în cap.

| AndreeaCr explică (pentru LoveSleep):

:-)) E si asta o metoda, dar ma refeream cum pot sa devin un vlogger de succes, sa apar in reclame, sa colaborez cu brand-uri mari.

| RAY a răspuns (pentru AndreeaCr):

Cine e prostul ala care o sasi spuna asta? oricine ar vrea asta, daca te visezi mare find mic mereu vei fi mic, nu scopul final conteaza si experientele conteaza

| IonutSiAtat92 a răspuns (pentru AndreeaCr):

Fi unic happy

| LTAA a răspuns:

Fă-ți un cont de Youtube

| Gonrax a răspuns:

Ce e reclama asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Participa si tu la concursul de la Cola si poate castigi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea, daca o sa castigi concursul de la Coca-Cola sa ne anunti si pe noi sa iti dam subscribe. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te tunzi cheala.

| Alexandru0007 a răspuns:

Cine naiba e bro asta si ce-a facut in viata lui decat sa se maimutareasca pe Youtube?

| Kuroo a răspuns:

Te poti da pe langa el ca tentativa aia de fotomodel.

| GL757W a răspuns:

Sa ii faci cadou un super telefon cu un super abonament mamei tale pe care bineinteles il vei suporta tu! si atunci vei fi un adevarat Bro! laughing

| ubhgyfytddtfhfgdf a răspuns:

Necesita și facultate. E și regizor.

| kmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkm a răspuns:

Sa fii chel

| dovahkiin9386e6e a răspuns:

Daca esti tu insuti esti cel mai tare

| faLLeNNN a răspuns:

Spala-te cu Cola pe cap.

| AlexandruMMM a răspuns:

Daca vrei sa fii ca Bro tunde-te ca el, imbraca-te ca el, fa exact aceleași clipuri ca el, insa cu tine, posteaza exact aceleasi lucruri ca el pe Facebook, vorbește ca el.
Oare o sa fii fericita? Oare o sa ajungi departe?
Eu cred ca nu...

Fiecare Vlogger e diferit si fiecare a ajuns sus in felul lui.
Daca vrei sa fii exact ca el nu o sa ai mai mult de 3k subs.
Am mai si observat ca nu prea suporti hate-ul.
Pe YT o sa ai parte numai de ura si cuvinte urate.
O sa te injure toti fanii lui chiar daca si tu ești unul.

Fii tu însuți...

Eu sunt de partea ta.
Daca te apuci te vlogging​ imi trimiti un mesaj cu canalul tau.
O sa ai un abonat in plus.

| Coca-Cola Romania a răspuns:

Poate o sa fii chiar TU the #nextbigvlogger al Romaniei! Alege vloggerul cu care vrei să faci echipă și creează un video în care accepți provocarea acestuia! http://bit.ly/2mM38yP

| AnonimusBDPP a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa iti fie rusine cu tine. Fa-ti un cont de Youtube,Facebook,twiter, Instagram (ai inteles ideea)etc. si gaseste-ti un subiect de abordat. Bro e doar unul din multi vloggeri romani, incearca sa ii analizezi si sa vezi tu pe care nisa(parte, segment) te-ai incadra. Incearca sa fi originala, amuzanta si nu te lasa descurajata de primul rand de comentarii(la inceput toti sunt rautaciosi si reticienti). Fi tu, nu fi Bro!

| AndreeaCr explică (pentru AnonimusBDPP):

Multumesc mult pentru sfaturi, asa este, la inceput este mai greu sa te obisnuiesti cu acele comentarii "rautacioase". Imi imaginez ca vor exista tot timpul oameni care te critica, nu doar la inceput, doar ca odata cu trecerea timpului, inveti sa fii mai sigur pe tine si pe munca ta.

| Bogdanutz2 a răspuns:

Fi cât mai amuzantă, creativă și originală. Eu îți urez baftă dacă te-ai înscris la concurs!

| Si_Atat_Stim_1996 a răspuns:

Vezi pe Youtube ca este gen clip despre ce trebuie sa faci ca sa intru in concursul petru noua fata de la coca cola

| nadi8 a răspuns:

Pai au niste coduri, ei bine codurile alea le trimiti pe siteul :www.cocacola.ro si daca castigi, castigi

| Genis a răspuns:

Sa te tunzi cu lama in caphappy