| UmbraDeVulpe a întrebat:

Ce ar trebui sa inteleg daca o fata pe care nu o cunosc s-a uitat asa insistent la mine pana sa trecem unul de altul si m-a salutat? Se poate sa ma placa?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca si tu ai salutat-o DA.
Daca nu ai salutat-o, te-ai facut de rusine si nu are de ce sa te placa.

| dullcat a răspuns:

Probabil te stie indirect de la altcineva, sau poate te-a confundat.

| AdioTPU a răspuns:

Poate te cunoaște prin prisma altei cunoștințe de ale tale care i-a vorbit despre tine și te-a salutat din bun simt.

Răspuns utilizator avertizat
| AdioTPU a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Dacă arăți bine și erai îmbrăcat și frumos atunci poate i-ai atras atenția în mod plăcut și de aceea te-a salutat.

Răspuns utilizator avertizat
| Fonk a răspuns:

Da, cel mai probabil încearcă să aprindă scânteia dintre ea și tine (că să salute in prostie, nu există), poate e viiotoarea ta iubire.
De ce nu, dacă ți se pare ok.
Nu te lua dupa thefox că este o persoana toxică (mi-a dat și icnor, da nu i-am făcut nimic, bruh...)

Invito la ceva sau incearca sa-i ceri instaul sau nr de telefon.
Spor la agățatwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Fonk a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

sad vreodată? Am crezut că e undeva la școala/liceu, îmi vine să plâng pentru tine (pentru ca suna trist).

Răspuns utilizator avertizat
| Fonk a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Poate are obiceiul dea trece pe acolo la ora la care ai vazut-o atunci, poate o vezi dar cred ca va trebui sa stai vreo 2 ore. Sună prost dar merită incercat.