| Mdll966 a întrebat:

Ce argumente contra aveti la motiunea:Omul este cel mai mare dusman al omului"? ..va rog, am nevoie de minim 3 argumente CONTRA.DAU FUNDAAAA..multumesc!

3 răspunsuri:
| Axz_axn_1978 a răspuns:

Omul este cel mai mare dusman al omului"?
Bea, fumeaza.se drogheaza.se prostiueaza..dezvoltale..iti esti dusman doar daca faci rau speciei umane.
Omul distruge natura.
Omul prin metodele lui polueazalaughing
Gandeste-te cam ce este rau.

| ClickHere a răspuns:

"Omul este cel mai mare dusman al omului" Hmm, nu stiu ce sa zic. Nu-mi trece nici un argument Contra prin cap acum. laughing

| OanaMeow a răspuns:

Omul îşi face rău singur, fumând şi făcând tot felul de lucruri care îl pot omorî.