| evelina1370 a întrebat:

Ce as putea face cadou unei fete la majorat?

5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ceva rezistent in timp.O bratara, un lantisor-eventual cu un medalion-o pereche de cercei... ceva de genul asta.

| MerVeilleuX a răspuns:

Un urs mare şi pufos şi să-i pui un pampers ursului şi o suzetă la gât. tongue

| asclepius a răspuns:

Prezervativewhistling sau sau ai putea sa i iei un ursulet thinking flori o inima mare si rosie cu i love you?big grin

| YrinaBubulina a răspuns:

Poti sa ii iei un urs maree de plus cu o cutie de bomboane, un lant/bratara din aur, sau cadoul traditional: Intr-o cutie maare pui o cutie mai mica si o cutie mai mica. tot asa si in cea mai mica cutiuta un pandantiv happy

| Ababei_Raluca_1998 a răspuns:

Un urs mare.