| NoIdentity a întrebat:

Ce as putea face cand ma plictisesc? fundalove struck

Răspuns Câştigător
| dermetzgermeister a răspuns:

Sa citesti, sa te duci prin padure, sa iesi cu prietenii, and so on...

3 răspunsuri:
| Annd a răspuns:

Ceva ca sa nu te plictisestibig grin

| SnowBella a răspuns:

Asta e o intrebare des intalnita. Ai sa primesti doar raspunsuri de genu`: "iesi pe afara, citeste o carte, etc". Eu nu vreau sa par inteligenta si sa-ti spun aceleasi raspunsuri date de multi altii. Incearca sa te gandesti singur/a la ce ai putea face. Oricum, multa bafta!
---
Think clear!

| adriana996 a răspuns:

Citeste o carte buna, care te atrage.Asculta muzica pe mp3 plimbandu-te prin parc, deseneaza, uita-te la un film.etc.happy