| xxdrgn a întrebat:

Ce as putea face daca nu voi mai avea acces la calculator, telefon, TV etc? Ceva propuneri pentru petrecerea timpului aveti? Daca se poate ceva ce m-ar putea ajuta mai tarziu, cum ar fi cititul, rezolvarea unor probleme sau o plimbare... Orice. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MatildaPetrini a răspuns:

As face o plimbare, sau as invata engleza (e pasiunea mea), sau as canta, as dansa, as citi, as pleca cu prietenii undeva, as discuta pe multe teme ce ma intereseaza etc. Adica, fara telefon, TV sau computer cred ca m-as descurca cu toate ca la inceput sigur imi va fi greu pentru ca simt ca devin dependenta de el, ceea ce nu-mi place deloc! Ti-as propune sa scapi de ele cel putin pentru o zi sau doua. Sa se mai relaxeze organismul si mintea! Bafta!

1 răspuns:
| marialungu a răspuns:

Eu cred ca si putina practica nu ar strica, nu sta mult prin casa sau tot timpul cu nasul in carti, mai bine acumulezi cand vezi ceva, nu ai nevoie de tv net, sau poti sa iti faci prieteni buni mai destepti si poti invata mult de la ei, bafta, merit funda?