| aNgeLitoOqueviVeEneLinFierNomArIA a întrebat:

Ce as putea face pentru a scapa de nervi big grinbig grin....sunt cu nervii la pamant in ultimul timp...ma enervez din >orice...:"

Răspuns Câştigător
| ChibiRose a răspuns:

Cand vrei sa scpi de nervi trebuie sa mergi pe malul unui rau, sa asculti cum susura, sau sa te inchizi in camera sa dormi, sa faci yoga si sa mananzi dulciuri ascultand melodia preferata si citind o carte buna.Si feng shui-ul ajuta!happy

8 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Ai sa faci riduri daca te mai enervezi! be happy!

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Pffff ...Incearca sa nu mai fi asa.
Sa gasesti problema sensibilitati tale si scapa de eawinking.

| ATB a răspuns:

Asculta muzica care sa te linisteasca, plimba-te prin parc.chiar si singura. te poti recreea, distreaza-te si incearca sa te motivezi tu singura ca trebuie sa fi calma. pa

| i.love.me a răspuns:

Stiuy cum e de aceea am accestat intr ta sunt in aceeasi situatie...ma enervez din orice toti din jurul meu am impresia ca sunt batiti in cap...in unele cazuri cand sunt stresata din cauza temelor...etc. deci draga mea eu ma inkid in camera si stau p mess...mai ma uit p TPU.si cam atat...ies afara cum au sp si pretenii mai sus.:* bafta

| ChibiRose a răspuns:

Multumesc pentru fundita

| kjbh13 a răspuns:

Indragostestete...

| pisiC a răspuns:

Asa fac si eu rolling on the floor
in ultimul timp ma enervez mereu din orice prostie rolling on the floor
dar am noroc...am o prietena ff buna. daca intra ea pe mess pot sa am si o caruta de nervi k ea ma face sa uit de tot.rolling on the floor radem si ne povestim ce am mai facut...si uit de tot...laughing...
big grin
incearca sa fi mereu vesela si cand cineva incearca sa te enerveze sau sa te oftice evita`l si raspunde`i scurt si la obiect.smug:X asa fac eu.big grin
sper ca te-am ajutat :Xbig hug
pupii` kisskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci pe la un herbal shop big grin