| andreea_4577 a întrebat:

Ce as putea face pentru ca sarutu sa dureze cat mai mult? cand ma sarut cu prietenul meu nu dureaza mai mult de cateva secundesad, apoi mai stam putin si ma saruta din nou dar tot atat de putinsad si as vrea sa tina mai mult, bine nici eu nu ma pricep prea bine si poate de aceea dureaza putinstraight face
Ce sa fac ca sa dureze cat mai mult? am nevoie de sfaturi

3 răspunsuri:
| Biuka a răspuns:

Fa cum fac si eu blushing : Zii
"hai sa vad ce plamani ai " laughing deci sa vezi cat isi poate tine repiratiabatting eyelashes
O sa mearga. daca va intelegeti bine si comunicati` :p

| cevacumva a răspuns:

Pai incepi sal saruti incet si pe parcurs il saruti mai atre si mai apasat.ii bagi limba in gura.ii sugi buza superioara si o sa vezi ca o sa-i placa si no sa te mai lase el pana la urma happy

| Cuoredighiaccio a răspuns:

Buna Andreea, incearca sa il saruti incet, pasional, joaca'te cu el, musca'l de buze...happy