| NoNameJunior a întrebat:

Ce as putea sa desenez? ma pricep destul de bine. cel care imi da cele mai multe idei primeste:O FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SorinaFelina a răspuns:

Deci
gandurile mele sunt astea : o jumatate de fata inger cu o rochie alba ce zambeste si cu aripi si cealalta jumatate de fata demon cu aripi de liliac si coada de drac cu coarne sau...

sa desenezi o fata gen emo cu parul in ochi asa incat sa i se vada doar un ochi si sa aiba un tricou cu bretele de culoare verde cu o fusta scurda pana la genungchi. big grin sper sa iti fi fost de ajutor a si daca desenezi asta deseneaza si o fata normala cu o rochie alba par negru o care zambeste o si pe rochie sa ai flori cu patru petale rosii.

sau deseneaza 1 oameni care se tin de mana si stau pe o banca deasupra lor sunt inimioare si se uita la un apus fermecator sper sa iti fiu de ajutor semnat eu big grin

6 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Animale, plante, marea, cerul, oameni, stanci, bunica, bunicul, motive populare, biserici, icoane, flori, marfa, nuduri, vapoare, porturi, chinezi, pomi, pagini de net

| Oannaa30 a răspuns:

Da search pe google:^desene in creion^gasesti multe desene misto pe care ai putea sa le faci si tu

| cryssu2008 a răspuns:

Daca te pricepi sa desenezi... pentru toti prietenii mei care au vrut sa deseneze le-am dat urmatoarea tema: Chip de om strain in furtuna de nisip. Daca te hotarasti sa o desenezi sa imi dai si mie desenul sa avd cum e happy Succes!

| NoNameJunior explică (pentru cryssu2008):

Nu sunt pictoritalaughing.
ma descurc binisor.
dar nu cred ca pot desena ce mi-ai sugerat tu...

| NoNameJunior explică (pentru NoNameJunior):

Pentru ca e putin greu.

| cryssu2008 a răspuns (pentru NoNameJunior):

:d