| Monimoni1996 a întrebat:

Ce as putea sa fac,am slabit si parca am slabit la tot,mi-a scazut si fundul. Ce pot sa fac? Ca eu am inceput sa fac exercitii (pana sa slabesc, asta a fost si motivul pentru care am slabit) si am avut o alimentatie buna. De la exercitiile pentru fund cred ca mi-au scazut, la fel si picioarele. Cum pot sa fac iar forme?laughing Momentan am inceput cu alergatul, sa ma mentin si sa o fac asa pentru mine

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi 2h pe jos zi de zi si mananca echilibrat - apa consumi suficienta sper

| Monimoni1996 explică (pentru mgtow):

Consum apa...destulă chiar, de mers, nu e problema, doar ca am slabit asa la tot corpul, in special picioarele si fundul

| Violleta2022 a răspuns:

Asta-i un lucru bun, daca s-a topit si fundul, macar nu mai iese in evidenta happy
Fundul si picioarele se pot modela prin sport si hrana sanatoasa.
Bicicleta, rolele si plank-urile sunt extraordinare pentru poponet si picioare.
Mersul pe jos nu modeleaza nimic si nici nu face muschi, este doar un exercitiu de intretinere, pentru batrani.

| Dana1999 a răspuns:

Alergatul slabeste. Astea sunt exercițiile pe care le ai facut?

| Monimoni1996 explică (pentru Dana1999):

Nu,am zis ca alergatul il fac acum ca sa ma mentin, bag 3 zile pe sapt. Eu am facut exercitii pentru picioare si fund si am observat ca mi s-a facut forma frumoasa la picioare, dar fundul nu e cum as vrea, parca s-a micit si el. Sau poate e doar in capul meu, mereu am fost atenta sa nu ma ingras sau sa nu slabesc prea rau, asa sunt eu