| Jokers666 a întrebat:

Ce as putea sa fac cand ma plictisesc?

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Să citești ceva interesant, să meditezi, să asculți muzică, să vezi un film bun, documentare interesante. Ai foarte multe lucruri de descoperit despre lumea în care trăiești, despre viață, despre tine. Nu ar trebui să ai timp să te plictisești.

10 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Exerciți de matematica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne inspira tipul asta: https://www.youtube.com/watch?v=VgNAjbt4iY8

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Asa este, pentru ca dorim o tara de olimpici si de ingineri in constructii!

| Celcestietot a răspuns:

Sa citesti din Biblie si astfel iti vei schimba numele de utilizator big grin

| Andreeush a răspuns:

Citește o carte, uită-te la un film, ascultă muzică etc.

| mgtow a răspuns:

Filme, plimbare afara

| Ana876ana a răspuns:

Sport

| Jokers666 explică (pentru Celcestietot):

Da ce are numele nu are nicio treaba 666

| Sofer a răspuns:

Muzica, filme și mers cu bicicleta.

| Celcestietot a răspuns (pentru Jokers666):

Acest numar este unul de sclav manipulat si al unei persoane inchisa la minte, nu jignesc, doar te informez ceea ce reprezinta.