| ForbiddenLove a întrebat:

Ce as putea sa ii spun unui baiat (mai bine zis unor baieti)ca sa nu se mai holbeze la mine.se holbeaza asa intentionat ca sa ma enerveze.Ma dispera ca se aproprie de mine tot mai mult si odata am plecat de acolo si o mers toata pauza dupa mine impreuna cu un prieten de al lui! Si chiar reusesteee sa ma enerveze! Si nu spuneti ca ii place de mine ca nu ii adevarat.In plus o chestie mai stupida e ca cineva eu spus sa ma mai enerveze si el o inceput sa faca chestia aia impreuna cu prietenul lui ~x( si eu eram pe scaun la mine la banca undeva langa perete si stiu ca nu mai puteam nici sa plec de acolo ca o venit asa foarte aproape si unu ba incerca sa isi puna mana pe dupa gatu meu, altu sa se joace in parul meu etc si dupa aia o mai aparut unu (la ala cred ca ii place de mine) si nu mai stiam cum sa scap de ei... le tot luam mainile si le puneam jos ii si impingeam la un moment dat si erau vreo doua colege care radeau pe acolo si se uitau la mine.Sunt sigura ca daca erati in locul meu nu v-ar fi placut asa ceva! Aveti vreo idee ce naiba au cu mine? Pur si simplu ma exasperau si la un moment dat m-o intrebat de ce sunt agitata laughing. Eu nu prea stiu multe lucruri despre ei (sunt din scoala bineinteles dar din alta clasa). Sa nu radeti prea mult laughing ...si fundita pentru cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Deci. ori te plac, ori vor sa te enerveze.Si din cate se vede chiar reusesc! Spune; le sa nu se mai holbeze ca disperatii ca este stresant.Sau fa; i sa se simta nasol, si nu o sa te mai bage in seama.

| DragonFLoW a răspuns:

They wanna Anal Rape you, thats all!

| DjDariuS a răspuns:

Poi se holbeaza la tine pentru ca esti frumoasa; te-ai gandit la asta?
SI daca vrei vorbeste cu dirigul tau sau cu directoarea. happy

Bft.
DjRavine