| TnCristinaa a întrebat:

Ce ati alege dintre costum de baie intreg si costum de baie din doua piese?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cred că pe cel întreg! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce anune doresti:
Sa te bronzezi dupa ce inoti -2 piese;

Sa te distrezi cu prietenii la piscina sau ceva gen aqa parc unde sunt tot felul de topogane etc costum intreg.
Eu asa vad treaba pentru tinerele, dne etc.
Acum depinde de tine in ce te simti bine.
Succes.

| Voidwithin a răspuns:

Care iti vine mai bine.

| Dayuuum a răspuns:

Cel intreg nu mi se pare chiar asa de confortabil... Dar este frumos. Cel din doua piese l-as alege, dar chilotii sa fie de genul acesta:https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/......7563_n.jpg

| eu1234512345 a răspuns:

Cel din doua piese. Cu asta poti sa te bronzezi mai mult si nu stai cu el ud pe spate/abdomen. Avantaj pentru ala dintr-o piesa e ca nu exista sanse sa cada de pe tine laughing

| BogdanOverKillingCSGO a răspuns:

Costum de baie. Funda?

| Bica_Elena_1998 a răspuns:

Eu as alege costumul de baie din doua piese dar acum depinde si de silueta pe care o ai daca esti mai plinuta iti recomand unul intreg. Pup :*