| Crisstinutzza97 a întrebat:

Ce ati alege intre Nokia C3 si Samsung Galaxy Mini white?

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nokia C3 eu am facut am cateva luni alegerea asta si e bunawinking

| fuckThisLife a răspuns:

Samsung,are mai multe smecherii happy

| spotlight a răspuns:

Cu siguranta Samsung galaxi mini, este super mult mai bun decat Nokia c3 le-am avut pe amandoua.

| chelie91ptm a răspuns:

Nokia c3, e mai bun

| Pisiiceel a răspuns:

Samsung Galaxy Mini white

| bistriteanul a răspuns:

Sincer, as alege Nokia C3, deoarece nu se compara cu Samsung Galaxy Mini! Nokia este cea mai buna firma producatoare de telefoane, iar Samsung este un fleac pe langa Nokia! Nu fii atrasa de sistemul Android de care beneficiaza Samsung Galaxy Mini, are destule erori si destule incoveniente! Sincer, iti recomand cu caldura Nokia C3, vei fi foarte multumita de el!

| Makingston a răspuns:

Nokia

| Herm a răspuns:

Nokia C3, e mai misto + ca Nokia e cea mai buna firma e telefoane

| cosmin1912 a răspuns:

Nokia c3 deoarece e nkia si sunt mai bune la baterie si la piese si nu in ultimul rand sunt mult mai bune la piese.

| justBEyourself_8971 a răspuns:

Nokia C3 happy