| Dubs a întrebat:

Ce ati face cu 1.000.000 $?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as dona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As cumpara un robot barbat foarte performant si dotat ca sa nu mai caut barbati. Satisfactie sexuala pe viata!

| mariukka a răspuns:

As economisi din ei (mi-as lua masina, fotoaparat profesional, o casa si jumate voi imparti si saracilor

| mariuseu12 a răspuns:

I.as inmulti si dupa ..totul vine de la sine happy

Răspuns utilizator avertizat
| Nimixpecial a răspuns:

As dona o parte si mi-as cumpara o casa unde sa ma retrag peste cativa ani la tara, intr-un loc linistit.Restul i-as cheltui in viata de zi cu zi, pe cacaturi.

| beebyy a răspuns:

I-as investi intr-o afacere!big grin

| BladeMaster861 a răspuns:

Orice

| Ghionea_Mihai_1989 a răspuns:

Cate un om cazut pentru fiecare dolar(glumeam)! I-as investii, clar!