| karra a întrebat:

Ce ati face daca ati deveni pentru o zi unul dintre parintii vostri iar parintii vostri ar deveni pentru o zi copii >vostri?:laughing

12 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Adica sa inversam rolurile? Demult vreau sa fac asta cu mama, eu as trece in locul ei la serviciu (lucreaza de obicei 8 ore) si mama ar fi eleva in clasa. a 9a laughinglaughing Ce tare ar fi, ar lua 10 in locul meu laughing. Vise frate... adica soro'.

| Cryssy a răspuns:

Ce as face...multe...

| no1cares a răspuns:

Poi fac ce face ea...cateodata ma pedepseste fara calc...si multe altelebig grin

| Gabry a răspuns:

Daca as fi eu mama, sincer, mi-ar fi lene sa le dau si la copii sa manance! As sta sa citesc o carte, la PC sau ma duc pe afara...numai de copii nu mi-ar ardehee hee! De casa nici nu mai zic...DEZASTRU!
Nu stiu cum se descurca parintii mei cu atatea responsabilitati...

| den a răspuns:

Interesanta intrebarelaughing...pai as trimite-o pe mama l sc...sa stea cu colegii mei...cu prietenii mei laughing...si eu mas duce l serviciu in locul ei

| seawolf a răspuns:

Vai de fundu lor laughing

| mihaitza90 a răspuns:

La intrebarea asta tias putea raspunde dar nu prea ma simt ca un parinte la varsta de 19 anibig grin pana la max 30 o sa iti spun cu exactitate cum ii sa fi parintebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cea ce ar face ei în mod obișnuit.
Nu aș schimb absolut nimic.
Este frumos așa cum este!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai citit "Palatul chelfanelii"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as trimite in vacantalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...doar o zi? laughing Era mai bine o saptamana sau 2winking
Oricum cred ca as face acelasi lucru care il fac parintii...doar ca o iau mai usor...parintii se streseaza prea mult pentru multe chestii banale cand pot sa stea linistit la televizor sau calculator straight face Sau ei chiar nu pot sa leneveasca macar o sg zi iar eu sunt prea mic ca sa inteleg thinking oricum o zi nu mor...
Nici parintii n-o sa le fie greu daca schimba rorulire thinking ore unde sti cateva chestii a. i. sa te lase profu in pace si sa nu-ti dea 4, si colegi de treaba (injura cam mult dar nu e nimic neobisnuit la asta laughing avem 16-17 ani...)

Deci...nimic rau nu are ce sa se intample thinking va fi ca o mica vacanta cu un pic de...'aventura' laughing cine stie thinking

| stefiiii3 a răspuns:

Prefer asa cum este acum.