| ĄŇÐİ a întrebat:

Ce ati face daca maine ati afla ca veti muri?

Răspuns Câştigător
| regina a răspuns:

As fura bani sa dau la alti oameni care au nevoie si mi-as lua ramas bun de la cunoscutihappy Dar sper sa nu aflu asta niciodatalaughing

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

As astepta ceasul mortii.

| CristineDelaruss a răspuns:

M'as pune cu toti baietii.

| User a răspuns:

Mi-as taia venele sa mor mai repede.
@Biiiaa - proooomiti?big grin

| saymoon a răspuns:

Multe. Dar as incepe prin a spune persoanelor apropiate ce simt pentru ele, adevarul, ca eu niciodata nu am spus cuiva "te iubesc", chiar daca era asa.Asta chiar ar fi primul lucru, dar mai am multe.

| denisacosmina98 a răspuns:

M-aş bucura şi mai mult de viaţă şi le-aş cere scuze tuturor celor cărora le-am greşit.happy

| Puffy26 a răspuns:

Bunăă. atata am de spus:Trăieste fiecare clipă ca si cum ar fi ultimastraight face.

| ZZG a răspuns:

Hmmthinking as face tot posibilul sa evit astabig grin

| Alina14_7933 a răspuns:

Mi-as trai viata fara inhibitii. Si nu as tine cont de nimic, in afara de ceea ce as dori sa fac. Intr-o zi, as putea transforma "lumea noastra" in LUMEA MEA. happy

| Georgiana_9005 a răspuns:

O petrecere cu toti cunoscutihappy