| PredatoR a întrebat:

Ce ati face daca pentru o singura zi ati fi Dumnezeu? Ia sa va audbig grin vreau raspunsuri serioase nu caterinca

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca as fi Dumnezeu pentru o zi, as cobora'' raiul'' pe pamant.

| ExtraSakadat a răspuns:

Păi :
1. As face pace in lume!
2. Sa scapam de criza
3. Toti sa fim bogati
4. Cei bogati si rai sa fie saraci laughing
5. Sa dispara razboaiele

| νєησм a răspuns:

thinking As face ca in Romania sa nu mai existe nici o lege, buletinul se va face de la 12 ani, ai voie sa faci sex pe la 13 ani, in magazine se vand tigarii si minorilor, sa moara basescu, sa ai voie cu orice fel de arma, scoala sa nu se mai faca deloc, sa fii acceptat la locul de munca si fara studii iar salariul sa fie peste 40. 000 de mi de euro, mijlocul de tramsport sa fie gratis, Masinile super noi si bune si frumoase sa coste in pretul de maxim 1000 de euro inclusiv garantie 25 de ani, drogurile sa fie legale, si cam atat

| DamnedShadow a răspuns:

Fara nici un fel de caterinca, dar cred ca as dezechilibra Universul. Nu se poate ca un om sa fie Dumnezeu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o intrebare exagerata