| Inovssakura a întrebat:

Ce ati face daca var prinde cu copiutelehee hee

7 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Dar cum ar fi dacă te notează apoi din oficiu cu 1?

| KaRa23S a răspuns:

Nu are cum, dar daca ...asta e astept tacuta sentinta ori ma buseste rasul ca de obiei kn am necaz.

| puffika a răspuns:

Pe mine m-a prins?
Pai.m-am inrosit toata si mai avea putin si imi punea 3... dar mi-a scazut 3 punctebig grin
Asta e viata as suporta consecintele

| Andis a răspuns:

Pei ce sa fac ii spun,, copiutele" sunt ciorne care le-am facut in ora respectiva iar daca nu merge...ei bine ii spun verde in fatabig grin.eu iti doresc sa nu ti se intample asta asa ca bafta!

| 凸florina凸 a răspuns:

Eu ma urc pe banca si fac urat ca lupu : nuuuuu doamnaaaa va rooooooooooooooooooog. haidetiii doamnaaaaaaa cryingcryingrolling on the floorrolling on the floor

| Genuitoarea a răspuns:

Cei asta?:O eu. eu nu stiu din astea... nunuwinking eu? da ces foile astea? la mine le-ati gasit? colegii cred ca le-au aruncat pe aici. nu stiu din astea. nu stiu.winking

| Cristi_2265 a răspuns:

Pai. as da vina pe colegu de banca