| OnutzaFluturash a întrebat:

Ce ati face o saptamana inchisi intr-o camera fara calculator? Adica ati avea telefon cu multa muzica, televizor, dar ce ati face altceva? Idei? Dau fundita pentru ideea cea mai buna big grin

Răspuns Câştigător
| Cretaker a răspuns:

As incepe un jurnal intitulat 'Saptamana patimilor'

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Probabil as citi sau as parasi camera daca se poate si m-as plimba. Pot rezista foarte bine fara niciun pic de tehnologie. Insa e drept ca in astfel de cazuri prietenii prind foarte bine.

| Emena a răspuns:

As dormi, as sta la televizor, as vorbi la telefon. dar m`as plictisi laughing as iesi pe afara

| paramore a răspuns:

Uite iti spun eu ce fac cand ma plictisesc, imi pun muzica si incep sa imi asez hainele in dulap, mi le sortez, pe urma imi fac vreo masca pentru fata, ma dau cu oja, mai dansezlaughingma machiez ca la carnaval, si tot asahee hee

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Asi sari pe geam laughing
:d

| 16.laura.16 a răspuns:

L-as strecura pe iubitul meu (pe geam pe undeva) si nu m-as plictisi in vecitongue

| Petronela a răspuns:

Citeste o carte

| Boniboon a răspuns:

Din intrebarea ta inteleg ca calculatorul este ocupatia ta principala, fara de care nu ai putea trai. Pacat...

| Natassha a răspuns:

Mmmm, o saptamana fara calculator, Inchisa, bine de mentionat, in camera.
Daca am televizor, atunci o parte din timp se duce pe emisiuni, un film, documentare.
Poti sa faci sport, sa asculti muzica si sa dansezi.
Sau, poti sa desenezi? Nu stiu despre tine, dar eu o ora, doua, stau la un desen... un desen mai detaliat, ceva special...si rezultatul ma face sa fiu foarte vesela.
Seara citesti, si o sa vezi cat de frumoasa ar fi saptamana.
Iti mai poti lua un jurnal, si sa scrii in el ganduri, pareri despre... orice.
Ceea ce ti-am spus, nu stiu daca ar fi pe gustul tau, suntem oameni diferiti, cu personalitati diferite, dar tocmai pentru ca suntem oameni, suntem inventivi, si...gasim solutie la orice.
Te pup, si...inca ceva: pentru mine nu ar conta daca as avea calculatorul cu internet in camera, mi-as petrece timpul in acelasi fel.

| HubbaBubBa_1414 a răspuns:

Pai imi iau toti prieteni si facem un partylaughing

| Caty_9264 a răspuns:

Citeste o carte, reviste, compune cantece si poezii...

| ruxandraf a răspuns:

Citeste Twilight. scrie in jurnal ( stiu ca a mai avut ideea cu jurnalu cineva si mi se pare geniala ) deseneaza... fa-ti poze!, nu stiu, origanizeaza-ti tinutele pentru urmatoarele zile in care o sa poti sa iesi afara. incearca si un sudoku daca vrei. fa-ti unghiile. hai ca sunt cateva lucruri de facutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu-ti inchipui cate posibilitati gasesti de a face ceva.si de a observa atatea.si de a medita la atatea. s-ar putea sa nu mai ai nevoie de calculator cand iesi.