| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Ce ati putea sa credeti despre o persoana careia ii faci un cadou, iti faci griji daca va fi multumit si respectivul iti spune verde in fata ca nu prea i-a placut.

8 răspunsuri:
| Smiiilee a răspuns:

Ar fii cam aiurea sa zica asta, tu ai facut un gest frumos, si i-ai luat cadou, chiar daca ii place sau nu ar trebui sa spuna ca ii place, si oricum ti.ai da seama dupa expresia fetei daca ii place cadoul. Nu-ti mai fa griji. :*

| OoAlexaOo a răspuns:

E greu de spus... Eu cred ca este doar direct/a. Totusi, ar fi putut sa taca, sau pur si simplu sa lase vizualizarea cadourilor pentru mai tarziu, iar cand este intrebat/a... Nu stiu ce sa zic in acest caz.

| LukaVocaloid a răspuns:

Nesimtit! >:p

| secretcircle a răspuns:

Gestul conteaza eu nu l-as baga in seama si bine la cum sunt eu las mai si injura pai cum adica eu ii cumpar un cadou si el sau eaa... macar sa nu-mi spuna in fata

| oOSaritaOo a răspuns:

Eu i-aş trage una peste faţă... mna, acum faptul e consumat, dar trebuie să îi spui acelei persoane că tu te-ai chinuit să îi iei ceva frumos şi ţie ţi se pare frumos, iar dacă acea persoană nu ştie să aprecieze cadoul, păi data viitoare dacă îi mai faci un cadou îi aduci o pungă de cadouri goală! Poate e mai bine, sau nici punga nu-i va plăcea... :S Eu nu aş accepta să-mi spună cineva asta.

| Adry05 a răspuns:

Că e cam nesimţit...

| d3javw a răspuns:

Sti cum e daca cineva ti-ar face tie un cadou si nu iti place nu arati asta si de ce sa nu iti placa atat timp cat ti-a luat ceva daca nu lua nimic era mai bine? nesimtirebig grinbig grin

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu poate fi vorba decat de nesimtire.