| soffie a întrebat:

Ce ati schimba la aceasta viata?

2 răspunsuri:
| eugeniu001 a răspuns:

Daca ar fi asa cum doresc eu as face astfel ca parintii mei sa nu divorteze si as mai schimba institutia de invatamint sau nu grupa in care ma aflu pentru ca sunt niste nemernici toti nu stiu cum sa se comporte intr-o societate, sunt ca niste anime care au evadat de undeva. cam atit in rest totul ma aranjeaza

| tocoal a răspuns:

Nimic. Pentru ca daca as schimba ceva nu as mai ajunge pe unde sunt acum si nu as mai avea ce am acum.