| miha_3376 a întrebat:

Ce ati vrea sa primiti cadou de ziua voastra?

Răspuns Câştigător
| tremuriciiuliana a răspuns:

Sincer mai depret ca fericirea si sanatatea nu este nimic, ziua mea este maine si nu-mi doresc decat sanatate si fericire si un zambet de la cei dragi si-un cuvant de bine.

18 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Un bmx

lolita
| lolita a răspuns:

Chiar azi ma gandeam la ziua mea, care este peste doua luni, si nu imi doresc nimic special, dar tot ce vine este binevenit.big grin

| buburuzAndreea a răspuns:

O rochita. big grin Sau cercei. Cat mai multi cercei! love struck

| danutza a răspuns:

Niste cai putere laughing

| DoomNEzeu a răspuns:

Nu conteaza cadoul...ci intentiawinking

| Gabry a răspuns:

Un catelus sau o pisicutalove struck

| zuzumic a răspuns:

As vrea sa primesc cadou de la iubitu meu o cina roamntica numai noi doi. undeva departe unde sa nu ne stie nimeni... chiar si in spatele blokului big grin

| zuzumic a răspuns:

Si de la ai mei as vrea ori o masina ori mobila noua la mine in camera... big grin

| StarDust a răspuns:

Un mustang shelby 500 day dreaming nu conteaza ca nu am carnet. laughing

oricum sanatate. ca fara ea nu ma bucur de mustang shame on you laughing

| dean a răspuns:

Niste genti pentru bolid, .ar fi cevacool

| vlad24tm a răspuns:

Eu as prefera animalute sunt frumusele le adorbig grin

| TeoIonela a răspuns:

Un catelus chow-chow sau husky ... ii ador

| Jorj a răspuns:

Un bilet castigator la loto

| ColorfulRainbow a răspuns:

Hmm thinking un catzeluuuuslove struck

| Gabu a răspuns:

Pai. O Aprilia RS50. sau poate un Eastern sau un WeThePeople. Si daca nu o fi sa primesc asta, ma multumesc cu ce am. Sunt unii care si-ar dori ce am eu sau tu, chiar daca sunt lucruri modeste. Deci orice e binevenit

| yinyang a răspuns:

Anul asta am primit carti de la prieteni... a fost cel mai frumos cadou pentru mine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un Suzuki Vitara.

| justme_9224 a răspuns:

Eu .haine,flori,urshi de plus mai multe